Velika pobjeda Čapljine u Orašju

HNK Ljubuski - HNK Capljina 7-0

Nakon pobjede nad ekipom GOŠK-a, nogometaši Čapljine gostovali su u Orašju.

Šesto kolo Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine otvorile su ekipe Orašja i Čapljine, a bodovi su pripali Čapljincima.

Već u petoj minuti susreta Čapljinci su preko Mile Pehara došli u vodstvo, a samo minutu nakon njihovog slavlja Živković postiže pogodak i izjednačuje rezultat.

Do kraja prvog poluvremena u Orašju je rezultat ostao nepromijenjen, a u nastavku susreta Čapljinci su postavili visok tempo.

U 52. minuti susreta, Albijanić postiže pogodak za Čapljinu i povisio na 2:1, a samo sedam minuta kasnije, u 59. minuti kapetan Pervan postavlja na 3:1.

U nastavku susreta bilo je vidljivo kako je domaćin, ekipa Orašja nastavila s dosta lošom igrom.

U 74. minuti ponovno se probudio Mile Pehar koji je postigao četvrti pogodak za Čapljinu.

No to nije bilo sve u ovom susretu! Ponovno je bio uspješan izvrsni Albijanić koji je postavio konačan rezultat susreta 5:1.

U šestom kolu Prve lige Federacje BiH za HNK ”Čapljina” su nastupali: Vasilj, Novaković, Sušić, Đurić, Vulić, Albijanić, Pervan, Pehar, Obradović, Bondža, Rodin.