Velež remizirao sa Jagodinom

FK Velež - NK Široki Brijeg

Protivnik je bila ekipa Jagodine, koja se natječe u Super ligi Srbije i također se nalazi na pripremama na Zlatiboru.

Utakmica je bila dosta zanimljiva i neizvjesna sa puno prilika na obje strane. U prvom poluvremenu Velež je bio dominantnija ekipa, a najbolju priliku Veleža je propustio Reljić koji je pogodio stativu.

Drugo poluvrijeme je donijelo veliki broj izmjena u momčadi Veleža što su nogometaši Jagodine iskoristili i poveli 2:0 u razmaku od 2 minute, točnije od 51.-53. minute. Velež nakon toga ponovo preuzima igru i uskoro u 56. minuti smanjuje rezultat preko Nikolića, a Peco koji je u drugom poluvremenu zamijenio Ćemalovića u 72. minuti postiže gol za konačnih 2:2. Premda je to bilo sve što se tiče golova u ovom meču,

Velež je danas odigrao u sastavu: Bobić, Maletić, Zolj, Škaljić, Osmanković, Nikolić, Matić, Janković, Haurdić, M. Ćemalović, Reljić.

Još su igrali: Mahinić, Kodro, Barišić, Peco, Nuspahić i Mladenović, priopćeno je na službenoj stranici Veleža.