Večer ludih iznenađenja i preokreta: Tudor 'petardom' bacio Grke u euforiju, Borussia pobijedila nakon 0:3!

pogodak, Prva nogometna liga FBiH, premijer liga BIH natjecanje, nogomet, Čitluk, nogomet, Europska liga, liga uefa, nogomet, reprezentacija BIH, srbija bih, nogomet, droga, kup uefa, Europska liga, nogomet, španjolska liga, trensferi, nogomet, Autogol, Iva Međugorac, reprezentacija BIH, Vlado Jagodić, Husref Musemić, nk karlovac, štrajk, FIFA, HNL, reprezentacija BIH, Željko Jovanović, Michel Platini, hibernian, smrt nogometaša, david paul, crna kronika, depresija, nogometaš, HNK Rijeka, Premijer Liga BiH pregled, namještanje, namještanje rezultata, fk krupa , Premijer liga BiH, Europska liga, nogomet, paok, Igor Tudor, EP U-21, reprezentacija u-21, Europsko prvenstvo 2016, Copa America, Euro 2016, nogomet
Njegov je PAOK kod kuće pregazio danski Brøndby, zabivši im samo jedan gol manje nego Lokomotivi prije mjesec dana.

Završilo je 5:0, a junak utakmice bio je slovački napadač Robert Mak koji je postigao hat-trick. Osim njega, zabili su Pelkas i Rodrigues. PAOK je u 89. minuti mogao postići i šesti gol, no Kaçe je promašio jedanaesterac.

Otkad je vodi Tudor, momčad iz Soluna u tri utakmice na domaćem terenu još nije primila gol, a sada je čeka još barem sedam europskih ispita.

Senzacija večeri zamalo se dogodila u norveškom gradu Skienu, gdje je Borussia Dortmund furioznim preokretom izbjegla blamažu protiv Odda. Domaćini su nakon 22 minute imali nestvarnih 3:0, zahvaljujući golovima Samuelsena, Nordkvellea i Ruuda.

Finalist Lige prvaka iz 2013. na vrijeme je pohvatao konce i u 34. minuti počeo okretati rezultat. Dvaput je zabio Aubameyang, a jednom Kagawa i Mhitarjan pa će momčad Thomasa Tuchela na Westfalenu startati s više nego prihvatljivih 4-3. Odd inače ove sezone tek treći put u povijesti igra u eurokupovima, prošli su već tri pretkola te izbacivali Šerif, Shamrock i Elfsborg.

Od hrvatskih igrača, Duje Ćaleta-Car odigrao je svih 90 minuta u porazu Salzburga kod Beqirajevog Dinama iz Minska (0-2). Cijelu utakmicu odradili su i Danijel Pranjić te Mladen Petrić u remiju Qabale i Panathinaikosa (0-0), dok je Ivan Santini igrao do 65. minute za Standard, koji se s 0-2 vraća iz Moldea. Igor Banović i Karlo Belak nastupili su u remiju svojeg Milsamija protiv uglednog Saint-Étiennea (1-1).

Veliku pobjedu kod kuće upisao je bivši napadač Lokomotive Matej Jelić. Njegova je Žilina protiv Athletica na poluvremenu gubila 0-2 pa u nastavku okrenula na 3-2, uz dva gola brazilskog džokera Williana Alvesa de Oliveire. Jelić je igrao svih 90 minuta.