FOTO  Uvjerljive pobjede pionira i početnika Širokog Brijega nad Slogom Ljubuški

Široki Brijeg - Sloga Ljubuški

(sve slike su u galeriji!)

Početnici: Široki Brijeg - Sloga Ljubuški 5:0

Početnici Širokog Brijega uvjerljivom pobjedom nad Slogom učvrstili su vodeću poziciju na tabeli. Od početka susreta mladi Širokobriježani imali su terensku inicijativu te na poluvrijeme odlaze rezultatom 3:0.  I u nastavku utakmice domaćin kontrolira igru te postiže još dva pogotka. Strijelci za Široki bili su Čović 2, Prusina 2 i Bevanda.

Pioniri: Široki Brijeg - Sloga Ljubuški 5:1

Derbi utakmica odigrana je u pionirskoj kategoriji gdje su domaći nogometaši ostvarili uvjerljivu pobjedu od 5:1. Cijelu utakmicu domaći nogometaši kontrolirali su igru te su pitanje pobjednika riješili već u prvom poluvremenu kada postižu tri pogotka. U vodstvo domaći dolaze odličnim pogotkom Brekala u 8.minuti. U 16.minuti Šetka iz penala povećava prednost, a do poluvremena Široki postiže još jedan pogodak nakon odlične akcije u 32.minuti kada pogađa Tokić. I u nastavku utakmice bolja igra Širokobriježana koji postižu još dva pogotka preko Drlje.