FOTO  U velikom Hercegovačkom derbiju HFC Zrinjski svladao MNK Brotnjo 5:1

HFC Zrinjski-MNK Brotnjo
Utakmica je počela ranim pogotkom Zrinjskog kada je Suton je dobro iskoristio jednu odbijenu loptu  i svladao gostujućeg vratara. Brotnjo se vrlo brzo vratilo u igru, a pogodak za goste postigao je Pantić. Plemići do novog vodstva dolazei  13. minuti kada je Mikulić  dobro pronašao Raguža kojem nije bilo teško poslati loptu u mrežu. Rezultatom 2:1 se odlazi na odmor.

U nastavku utakmice Zrinjski je brzo povećao vodstvo na 3:1. Raguž je dao odličnu dugu loptu Drežnjaku koji po treći puta pogađa vrata Brotnja.  U 25. minuti Mikulić je zabio efektan gol petom na asistenciju Drežnjaka. Točku na i stavlja  Raguž koji je kaznio poigravanje zadnjeg protivničkog igrača i postavio konačan rezultat 5:1.