FOTO  U prijateljskoj utakmici Zrinjski svladao Dugopolje 2:0

Stadion HŠK Zrinjski, Nk Dugopolje

Po izuzetno sparnom vremenu Mostarci su pobijedili ekipu Dugopolja s 2:0, ali igra nije bila na zadovoljavaćujoj razini.

Prvi pokušaj Zrinjskog bilježimo u 10. minuti, kada vratar gostiju brani udarac Zakarića. U 25. minuti Filipović je pogodio gredu udarcem s 20-ak metara.

Stevo Nikolić u 32. minuti pogađa za vodstvo Zrinjskog od 1:0, a deset minuta kasnije Radeljić koristi lošu reakciju vratara Baćka i povećava prednost domaćina.

U nastavku utakmice Nikolić je neprecizan glavom u 57. minuti, pet minuta kasnije Zakarić šutira u vanjski dio mreže, a pokušaj Žeravice u 64. minuti brani Baćak.

Slijedeću provjeru Zrinjski ima u nedjelju, kada će protiv Branitelja nastupiti igrači koji su danas imali manju minutažu. Utakmica se igra u 18.30 na stadionu u Rodoču.

Zrinjski: Karačić, Graovac (od 70. Karamatić), A. Radeljić (od 70. S. Radeljić), Blaić (od 70. Zlatić), Žeravica (od 70. Vranjić), Muminović (od 46. Petrak), Zakarić (od 70. Aćimović), Nikolić (od 70. Kordić), Filipović (od 60. Simeunović), Stojanović (od 70. Stojkić), Mešanović (od 70. Šćepanović).

Dugopolje: Baćak, Krstulović, Žižić, Bagarić, Peričić, Režić, D. Balić, Tadić, Kujundžić, Kovač, Prijić (još su igrali: Nemanjić, Dadić, K. Balić, Jurić).