U duelu dvije Sloge u Ljubuškom slavila je domaća sa visokih 9:1

sloga zrinjski
ost iz Uskoplja-Gornjeg Vaufa poniženi su napustili stadion Babovac. Mirko Jelčić i Marko Grgić su postigli po tri gola, jedan Kristijan Puljić, a dva Jure Glavina.
Jedini gol za goste postigao je Tomislav Trbara u 63. minuti.

Blagaj je u Stocu s 4:0 savladao domaću Iskru, a strijelci za goste bili su Valentino Mazreku u 52. i 60. minuti, Cerovina u 36. i Duraković u 44. minuti.
Kupres je u Buturović Polju golom Amela Poturovića s 1:0 savladao Klis, a jedini gol na meču postignut je u 90. minuti. Rezultatom 3:0 Grude su bile bolje od HNK Stolac. Svi golovi pali su u zadnjih 10 minuta. U 80. minuti Mikulić je pogodio za 1:0, zatim je Biloš povisio na 2:0 u 81. minuti, da bi u 87. rezervista Bilić postavio konačnih 3:0.

Višići su porazili u Čitluku domaći Brotnjo s 2:0 uz golove Krvavca i Vrbice. Gostujuću pobjedu ostvarilo je i Posušje u Podhumu (Livno) protiv Kamešnice. Gost je slavio s 2:1. Jedini gol za domaće postigao je Madžar u 12. minuti, Crnogorac je u 17. izjednačio na 1:1, a preokret i pobjedu Posušacima donio je Kovač golom u 22. minuti.