FOTO  Tradicionalni Božićni malonogometni turnir u Mostaru: Caffe Pavo i HVIDR-a Rudnik posljednji četvrtfinalisti

Plasman među osam najboljih momčadi izborili su Caffe Pavo Dubint Kočerin i HVIDR-a Mostar ogranak Rudnik.

Caffe Pavo je protiv HVIDR-e Rama slavio rezultatom 2:0. Mario Ljubić je pogodio izravno iz kornera za vodstvo od 1:0, a pobjedu je potvrdio Ivan Sesar. HVIDR-a Mostar ogranak Rudnik je protiv Gradskog bazena golovima Ivana Drežnjaka i Danijela Karačića nakon prvog dijela vodila 2:0. Toni Šunjić je početkom nastavka smanjio na 2:1, a sredinom drugog dijela Marin Aničić poravnava rezultat.

Ipak, u završnici HVIDR-a dolazi do pobjede. Josip Sesar je tri minute pogodio za 3:2, a isti igrač je minutu prije kraja susreta potvrdio pobjedu svoje momčadi. Konačni rezultat HVIDR-a Mostar ogranak Rudnik - Gradski bazen 5:2 postavio je vratar Dario Nikolić.

Sve utakmice četvrtfinala na rasporedu su u ponedjeljak.