Subašić na klupi, Monaco izgubio od PSG-a

Zlatan Ibrahimović, Hajrudin Kamenjaš, Zlatan Ibrahimović, PSG, anderlecht, Liga prvaka, nogomet, Hajrudin Kamenjaš, Zlatan Ibrahimović, Zlatan Ibrahimović, Hajrudin Kamenjaš, Pariz, PSG, susret, Zlatan Ibrahimović, šupak, nagrada, Zlatan Ibrahimović, intervju, nogomet, Zlatan Ibrahimović, PSG, Nantes, Zlatan Ibrahimović, Srbija, Albanija, srbija albanija, izjava, Danijel Subašić , Monaco, Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimović

Samo tri dana nakon što je prvenstveni ogled ovih dviju momčadi odigran u Monte Carlu završio bez pogodaka, Parižani su na svom stadionu uspjeli dvaput matirati obranu Monaca i plasirati se u polufinale Kupa. No, za razliku od nedjeljnog dvoboja u ovom su imali lakšu zadaću, jer je hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića na vratima Monaca zamijenio Nizozemac Maarten Stekelenburg.

PSG je poveo već u 3. minuti pogotkom Brazilca Davida Luiza, a konačnih 2-0 u 52. minuti postavio je Urugvajac Edison Cavani. Parižani su i u ovom dvoboju bili bez svog najboljeg igrača Zlatana Ibrahimovića.