Srbijanski mediji: Nevjerojatna drama u BiH, Zrinjski šampion!

portal

Dosta uzbuđenja i preokreta, a upravo je to draž nogometne igre. Sarajevski gradski derbi odigran je na Koševu, a pobjedu je slavila bordo momčad golom nekadašnjeg Plemića Amera Bekića.

U Tuzli se odigrala prava drama, Sloboda je na Tušnju poražena od Krupe sa 1:3, a bijeljinska utakmica je priča za sebe. Momčad Zrinjskog je sa igračem manje slavila u samoj završnici utakmice i preuzela prvo mjesto. Od titule prvaka dijelih ih samo pobjeda nad Slobodom naredne subote u Mostaru.

Pojedini mediji u Srbiji već su proglasili Zrinjski prvakom. Pojedini mediji u Srbiji nemaju informacije da je danas odigrano predposljednje kolo i da Zrinjski od titule prvaka dijeli još 90 minuta.

"Najneverovatnija drama u BiH, Zrinjski šampion!", naslov je na jednom sportskom portalu u Srbiji, a u tekstu još piše da je Kajkut iskoristio penal u 90. minuti i da je Zrinjski slavio titulu. Zrinjski jeste na pragu titule, no ostalo je još 90 minuta igre i na službenu potvrdu se još mora pričekati.