Spartak Trnava-HŠK Zrinjski 1:0

spartak trnava, HŠK Zrinjski
Utakmica se igrala na praznom stadionu jer su domači kažnjeni zbog nereda svojih navijača.

HŠK Zrinjski je krenuo u slijedećem sastavu: Brkić, Galić, Barišić, Čirjak, Aćimović (Jović), Stojkić, Todorović( Pezer), Jakovljević, Rustemović, Filipović (Bencun), Bilbija.

Spartak: Chudy, Kadlec, Chanturishvili, Grendel, Hladik, Čonka, Godal, Rada, Jirka, Greššak, Egho.

Prvi dio protekao je u ne baš zanimljivoj igri sa puno pogrešaka s obije strane i bez nekih izrazitih prigoda za pogotke. Na odmor se otišlo rezultatom 0:0.

Na početku drugog dijela Grendel je imao dobru prigodu, ali je Brkić dobro obranio. Uzvratio je Filipović u 54 minuti kada je njegov šut obranio Chudy.

Plemići u 70 minuti ostaju s igračem manje nakon što je Čirjak dobio dva žuta kartona. u 79 minuti Jirka pogađa za vodstvo domaćina. I domaći u 89 minuti ostaju sa igračem manje jer je  Chanturishvili zaradio dva žuta kartona. Do kraja rezultat se nije mijenjao.