Široki razbio Slaviju na Pecari rezultatom 4:0

FK Velež, NK Široki Brijeg, BH Telecom Premijer liga BIH, NK Široki Brijeg, KUP BIH, NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, priopćenje, NK Široki Brijeg, mladost doboj kakanj, nk široki, NK Široki Brijeg, FK Rudar, NK Široki Brijeg, FK Radnik, NK Široki Brijeg, FK Slavija, NK Široki Brijeg, FK Olimpic, NK Široki Brijeg, FK Borac, FK Borac Banja Luka, NK Široki Brijeg, fk drina
Na Pecari se igrala utakmica 26. kola Premier lige BiH koju su domaći nogometaši od prve minute shvatili ozbiljno te su od samog početka nagovijestili da ne žele gostima prepustiti kontrolu utakmice ali i rezultata...

Odlično prvo poluvrijeme donijelo je veliku premoć domaćih i vodstvo od 2:0. Najprije je Zvonimir Kožulj u 35 minuti odličnim udarcem sa dvadesetak metara zabio za vodstvo od 1:0 a sedam minuta kasnije Ivan Crnov odličnim udarcem povisio na 2:0.
Drugo poluvrijeme domaći su zabili još dva gola (Pehar u 68. i Crnov u 73.) i tako stigli do vrlo važna tri boda.