Široki prekinuo seriju poraza, pobjeda protiv Zvijezde 3 : 0

NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, Ivo Ištuk, NK Široki Brijeg, premijer liga BIH natjecanje

Širokobriježani su već na početku pokazali da ovu utakmicu žele i moraju dobiti. Prvi gol je došao u 8. minuti a strijelac je bio Kožul. Prvo poluvrijeme Široki ima kontrolu igre i bez prestanka napada na gol gostiju. Ipak tek pred kraj prvog poluvremena na jedan odličan ubačaj Barišića natrčava Ivanković i zabija na prvu s petnaestak metara. Zaista prekrasan euro gol Jure Ivankovića koji vratar gostiju Hadžiđulbić nije mogao obraniti. S vodstvom od dva nula otišlo se na poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme Široki i dalje bolja momčad a odmah na početku (48. min) ponovno gol za Široki, Ovaj put najbolje se snašao Peraica i na jedan ubačaj s desne strane odlično je reagirao i glavom zabio za 3: 0. Do kraja je bilo još nekoliko dobrih prilika za Široki no rezultat je ostao 3:0