Široki pregazio Krupu i zadržao odlične izglede za Europu

NK Široki Brijeg, Stadion HŠK Zrinjski, NK Široki Brijeg, HŠK Zrinjski, NK Široki Brijeg, FK Radnik, NK Široki Brijeg, fk krupa , NK Široki Brijeg, FK Željezničar, FK Radnik, NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, FK Željezničar, NK Široki Brijeg
...ukoliko žele ostvariti europske nastupe, to se nije dogodilo jer su nogometaši trenera Sablića pregazili Krupu rezultatom 5:0 koja nije pokazala skoro ništa pred finalnu kup utakmicu sa Željezničarom.

Već u prvom poluvremnu Široki je završio posao pravom golijadom koja je plod odlične igre. Može se reći da se u ovoj utakmici igralo samo na jedan gol i to onaj gostujući.
Mrežu Krupe načeo je stoper Širokog Matić a nastavili su Bagarić, pa ponovno Matić a poluvrijeme je završio Josip ćorić.
Četiri gola prednosti bila su sasvim dovoljna za nova tri vrlo važna boda.

Stjepan Lončar je u 58. minuti povećao na 5:0. Takav rezultat je ostao do kraja utakmice.