FOTO  Široki pobjedom nad prvakom Željezničarom zaključio sezonu (4:1)

Široki je u vodstvo došao u 18. minuti pogotkom Ivankovića. Samo četiri minute kasnije Serdarušić udvostručava vodstvo momčadi s Pecare. Do kraja poluvremena Željezničar je uspio smanjiti zaostatak pogotkom Adilovića iz jedanaesterca u 39. minuti.

U nastavku susreta Široki je i dalje držao sve konce igre u rukama te 54. minuti Široki dolazi do vodstva 3:1 pogotkom Krešimira Kordića iz jedanaesterca. Isti igrač postavio je konačnih 4:1 u 69. minuti susreta.

Domaće igrače fer i korektnim navijanjem pratili su Škripari, dok gostujućih ‘Manijaka' nije bilo.

NK Široki Brijeg je s 45 osvojenih bodova zauzeo 6. mjesto prvenstvene ljestvice. U kvalifikacije Lige prvaka ide Željezničar, dok u kvalifikacije Europske lige idu Sarajevo, Borac i Široki Brijeg (osvajač Kupa). Iz Premijer lige ispali su GOŠK i Gradina.