Široki na Pecari pobijedio ekipu Veleža

NK Široki Brijeg, FK Velež
Široki je pobijedio 1:0 pogotkom Borne Petrovića. Iako je riječ o pripremnom susretu, gledatelji su mogli uživati u nizu dobrih prilika s obje strane, a prevagu u prvom poluvremenu imala je ekipa Veleža dok je Široki bio bolji u nastavku.

Oba trenera promijenila su većinu igrača, a Plavo-bijeli pobjedu duguju Babiću i Ćoriću koji su dobrom akcijom uposlili Petrovića koji je zabio za 1:0 u 51. minuti.

Prilika je bilo još, poput one iz 62. minuti, kad je Bilobrkova vrata spasila stativa, a identična situacija se ponovila i pred vratima gostujućih, a stativu je ovaj put pogodio Babić.

Nakon nekoliko pripremnih utakmica u Antalyji, Širokobriježani nakon utakmice s Veležom očekuju nastavak Premijer lige.

Momčad Goce Sedolskog treća je na ligaškoj ljestvici, a 24. veljače ih očekuje dvoboj s drugoplasiranim Zrinjskim.