Široki je na Pecari dočekao GOŠK i upisao pobjedu 1:0

Škripari na utakmici
U 21. minuti meča Široki je poveo. Bagarić je nesebično uposlio Dinu Ćorića koji pogađa za 1:0.

Nakon pogotka bilo je još pokušaja na obje strane. Međutim, onih pravih šansi nije bilo i na odmor se otišlo vodstvom domaćeg tima od 1:0.

Nastavak utakmice također donosi bolju igru domaćeg tima. Pokušavali su Širokobriježani doći do drugog gola kojim bi riješili sve dvojbe oko pobjednika, ali u tome nisu uspijevali.

U 67. minuti umalo autogol golmana Kozića. Suigrač mu je vratio loptu, ona mu prelazi preko noge i čuvar mreže gostiju iz Gabele je uz dosta problema uspio spasiti svoju mrežu.

Do kraja dvoboja još nekoiko pokušaja na obje strane. Međutim, rezultat se nije mijenjao i ostalo je 1:0 za Široki.