Široki Brijeg - Velež 1:2 (0:1)

FK Velež - NK Široki Brijeg

Treneri Musa i Jusufbegović pružili su priliku gotovo svim igračima na raspolaganju, a jedino je golman Širokog Bilobrk odigrao svih 90. minuta. Iz prvog dijela treba izdvojiti odlične prilike Marića i Barišića za domaće, te Meksikanca Koranda za Velež. Do vodećeg pogotka Velež je došao u 29. minuti iz kaznenog udarca. Strijelac za 0:1 bio je Jusufbašić.

Domaći do poravnanja dolaze u 59. minuti. Prekršaj Hebibovića u šesnaestercu i sudac ponovno pokazuje na bijelu točku. Siguran realizator je Kordić. Dvadesetak minuta kasnije novajlija u redovima Širokog Aleksandriho ulazi u kazneni prostor, ali loše šutira. Na drugoj strani Velež je uzvratio minut kansije. Maletić je prošao i ubacio, Janković šutirao glavom, ali je Bilobrk obranio njegov šut. Lopta se odbila do Okića, koji je šalje u mrežu za ponovno vodstvo Veleža.

Strijelci: 0:1 Jusufbašić (30 - 11. m), 1:1 Kordić (59 - 11 m.) 1:2 Okić (80)