Rudnik 'pokleknuo' i treći put ove sezone, u Mostaru slavio FK Konjodor

HMNK Rudnik, Futsal, HMNK Rudnik, MNK Hercegovina, HMNK Rudnik, Futsal, fk konjodor , Grad Bužim , MNK Hercegovina, HMNK Rudnik

HMNK Rudnik večeras je zabilježio treći poraz u sezoni. U susretu šestog kola Prve futsal lige FBiH, skupina 2 u dvorani na Bijelom brijegu je s 5:1 slavila momčad FK Konjodor iz Bužima.

Gosti su poveli golom Sejada Ibrišimovića u četvrtoj minuti, i s tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme.

U nastavku su mreže mirovale sve do 30. minute, kada je Alen Ibrišimović povećao prednost Konjodora.

Domaćin je pokušao uvođenjem vratara-igrača stići do povoljnog ishoda, no nisu u tome uspjeli. Štoviše, ekipa iz Bužima je u 34. minuti novim golovima Sejada i Alena Ibrišimovića riješila sve dvojbe o pobjedniku.

Marko Golemac je bio strijelac jedinog gola za Rudnik u 35. minuti, a svoju sjajnu partiju trećim pogotkom dvije minute prije kraja okrunio je Sejad Ibrišimović.

U sljedećem kolu HMNK Rudnik gostuje kod MNK Hercegovina.

HMNK Rudnik: Bevanda, Šunjić, D. Zeko, G. Zeko, Trutina, Detki, Živkušić, Marić, Božić, Golemac, Ćorić, Bagarić.

FK Konjodor: Akmadžić, Begić, S. Ibrišimović, Kadić, A. Ibrišimović, Šahinović, Muhamedagić, Nanić, Pajalić, Kličić, Ad. Kišmetović, Am. Kišmetović.