Ribery se teško ozlijedio

Nogometaši Bayerna u 18. su kolu u gostima s 1:1 remizirao kod Wolfsburga, Thomas Müller u 7. minuti zabio je za Bayern, a bod domaćinima donio je Riether u 87. minuti. Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić igrao je 82 minute u dresu Bavaraca, Mario Mandžukić u dresu vukova (dobio žuti karton) odigrao je 90 minuta. Pranjić je izborio jedanaesterac u 21. minuti, no kapetan Phillip Lahm ga je promašio. Baš kao i Grafite za Wolfsburg u 45. minuti. Unatoč pobjedi, trener Bavaraca Louis van Gaal s puno je briga otišao s travnjaka.

Naime, u 25. minuti teško je lijevo koljeno ozlijedio najbolji igrač Bayerna Frank Ribery, koji je s bolnom grimasom na licu iznesen s terena. Prve prognoze vrlo su crne.

Bayern je remijem ostao na petom mjestu, sa 16 bodova zaostatka za vodećom Borussijom iz Dortmunda, koja je još u petak nastavila pobjednički niz slavljem 3:1 u gostima kod Bayera iz Leverkusena.

izvor: sportal.hr