Real do vrha napunio mrežu Legije, Juventus s igračem manje slomio Lyon, a Buffon je obranio čuda

Liga prvaka, Liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, Real Madrid, lion, Manchester U, AC Milan, Liga prvaka, Liga prvaka, rekordi, nogomet, uefa liga prvaka, Liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, Mario Mandžukić, Liga prvaka, ždrijeb, Ždrijeb osmine finala, Liga prvaka, Juventus, Borussia Dortmund, Manchester City, FC Barcelona, Liga prvaka, Chelsea, PSG, Liga prvaka, nogomet, uefa liga prvaka, FC Bayern, Real Madrid, Juventus, Liga prvaka, ždrijeb,  pretkola Lige prvaka, nogomet, uefa liga prvaka, Liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, kvalifikacije, uefa liga prvaka, 3. pretkolo Lige prvaka , nogomet, Liga prvaka, uefa liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, Liga prvaka, uefa liga prvaka, ždrijeb, Liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, uefa liga prvaka, Liga prvaka, Marko Pjaca, Liga prvaka, uefa liga prvaka, uefa liga prvaka, Liga prvaka, Liga prvaka, uefa liga prvaka, Liga prvaka, Liga prvaka, uefa liga prvaka, Liga prvaka, uefa liga prvaka, Liga prvaka, UEFA, Manchester City, pep guardiola, Monaco, liga prvaka osmina f
...a Juventus je u Dinamovoj skupini H slavio u gostima kod Lyona s 1:0 usprkos činjenici da je veći dio drugog poluvremena igrao s igračem manje.

U skupini E Bayer i Tottenham su u Leverkusenu odigrali bez golova 0-0, a hrvatski reprezentazivac Tin Jedvaj ušao je u igru za domaći sastav u 74. minuti. U drugoj utakmici u Moskvi CSKA i Monaco su remizirali, a vrata francuske momčadi je čuvao Danijel Subašić.

U skupini F Real je u Madridu očekivano "demolirao" poljsku Legiju s 5-1, a zanimljivo je da se u strijelce nije upisao Cristiano Ronaldo.

Mateo Kovačić je ušao u igru u 80. minuti. U drugoj utakmici Borussia Dortmund je slavila kod Sportinga u Lisabonu s 2-1 pogocima Aubameyanga i Weigla, dok je za domaće smanjio Cesar.

U skupini G Leicester je nastavio s pobjedama, pogotkom Mahreza kod kuće se slavili protiv danskog Kopenhagena.

Engleski prvak vodi u skupini s maksimalnih 9 bodova. Veliki posao je napravio Porto koji je kod Club Bruggea gubio s 0-1 do 69. minute, a do pobjede je došao iz kaznenog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Juventus je čudesno izvukao pobjedu kod Lyona bez naših Marija Mandžukića i Marka Pjace.

U prvom dijelu je francuski napadača Lacazette promašio penal, a u 55. minuti je isključen Juventusov igrač Lemina, dok je vratar Buffon imao nekoliko sjajnih intervencija.

Talijanski prvak je ipak došao do pobjede golom Cuadrada u 76. minuti.

Liga prvaka, 3. kolo:

Skupina E

Bayer - Tottenham 0:0

CSKA - Monaco 1:1 (Traore 34' / Silva 87')

Ljestvica:

1. Monaco 3 1 2 0 4:3 5

2. Tottenham 3 1 1 1 2:2 4

3. Bayer Leverkusen 3 0 3 0 3:3 3

4. CSKA Moskva 3 0 2 1 3:4 2

Skupina F

Real Madrid - Legia Varšava 5:1 (Bale 16', Marcelo 20', Asensio 37', Lucas 69', Morata 85' / Radović 21-11m)

Sporting - Borussia Dortmund 1:2 (Cesar 67' / Aubameyang 10', Weigl 43')