Rakitić uvjeren: Naslov prvaka nam neće izmaknuti

rakitić

Uvijek želimo pobijediti. Moramo do kraja nastaviti ovako. Sve se odvija jako brzo, za nekoliko dana igramo novu utakmicu, te moramo dati 100 posto svojih mogućnosti. Uvjereni smo da nam titula neće izmaknuti, rekao je Rakitić.

Hrvatski vezni igrač je u 11. minuti dodao loptu Luisu Suarezu za vodstvo od 1:0, a u 47. minuti je i sam postigao pogodak za 3:0. To mu je bio osmi pogodak ove sezone te šesta asistencija u 52 nastupa.

Važno je zabijati golove, ovaj put ih je ušlo osam, a sada ćemo nastojati pobijediti sve utakmice do kraja, rekao je Rakitić.

Aktualni prvak Barcelona do kraja prvenstva igra još protiv Sportinga, Betisa, Espanyola i Granade. Katalonska momčad je pobjedom nad Deportivom prekinula niz od tri poraza zaredom u prvenstvu.

Barcelona ima 79 bodova, kao i Atletico Madrid, a Real Madrid 78.