FOTO/VIDEO  PSG je na Parku Prinčeva pobijedio St Etienne

Hajrudin Kamenjaš, Zlatan Ibrahimović, posljednja želja, Zlatan Ibrahimović, Hajrudin Kamenjaš, bolest, posljednja želja, deset pogodaka sezone, Zlatan Ibrahimović, Neymar, FIFA, najljepše pogotke godine, Međunarodni nogometni savez, Zlatan Ibrahimović, nogomet, udarac glavom, Pogodak sezone, Zlatan Ibrahimović, Švedski reprezentativac, Pariz, PSG, nogomet, Zlatan Ibrahimović, Paris Saint-Germain, nogomet, Zlatan Ibrahimović, Švedska, najbolji strijelac u povijesti, PSG, PSG, Manchester United, Zlatan Ibrahimović, nogomet, Euro 2016, baraž, PSG, Chelsea, Benfica, zenit, Liga prvaka, uefa liga prvaka, Zlatan Ibrahimović, PSG, prvak Francuske
PSG je na Parku Prinčeva pobijedio St Etienne 2-0, dok je Monaco u sjajnom susretu na Gerlandu porazio Lyon 3-2.

U Parizu je u naslovnoj ulozi ponovo bio Zlatan Ibrahimović koji je zabio oba gola za PSG (14, 41). Švedski reprezentativac sada na kontu ima 25 golova i vodeći je strijelac prvenstva.

Sjajnu predstavu pružio je i Dmitar Berbatov koji je namjestio prva dva, a potom se i sam upisao među strijelce u pobjedi Monaca 3-2 protiv Lyona. Bugarski napadač je u 4. minuti asistirao Valereu Germainu, u 27. minuti i Jamesu Rodriguezu, da bi u 51. minuti zabio svoju drugi gol u dresu Monaca otkako je u siječnja stigao iz Fulhama. Oba gola za Lyon postigao je Jimmy Briand (32, 78), a kod drugog gola pomogao mu je hrvatski reprezentativac Danijel Subašić koji je loše intervenirao na vratima Monaca.
PSG vodi na ljestvici sa 70 bodova, Monaco ima 62, a Lille na trećem mjestu 53 boda.

REZULTATI:

PSG - St Etienne 2-0 (14, 41)
Lyon - Monaco 2-3 (Briand 32,78 / Germain 4, Rodriguez 27, Berbatov 51)
Montpellier - Bordeaux 1-1 (Hilton 34 / Henrique 24)
U subotu:
Ajaccio - Guingamp 1-2 (Lasne 8 / Yatabare 13, Beauvue 74)
Evian - Valenciennes 0-1 (Abdul Majeed Waris 63)
Nica - Bastia 2-0 (Alexy Bosetti 5, Neal Maupay 71)
Rennes - Toulouse 2-3 (Oliveira 68, Doucoure 87 / Toivonen 14-autogol, Chantome 45, Aurier 73)
Sochaux - Lorient 2-0 (Contout 7, Sunzu 79)
Lille - Nantes 0-0