FOTO  Prva utakmica finala Kupa BiH u futsalu: HFC Zrinjski - MNK Kaskada 2:0

hfc zrinjski - mnk kaskada

U prepunoj dvorani na Bijelom Brijegu sastale su se ekipe HFC Zrinjski i MNK Kaskada iz Gračanice.

Za momčad HFC Zrinjski večeras su nastupili: Dujmović, Ivanković, Raguž, Suton, Bošković, Skuhan (V), Šunjić, Sesar, Dražnjak (C), Vlaho, Livaja, Sušac i Kalfić. Trener: Nikola Tomičić.

Prvi gol na utakmici za vodstvo Zrinjskog postiže u 16. minuti Ivan Ivanković, a sa tim rezultatom se odlazi na odmor. U prvom poluvremenu dosta tvrda utakmica sa šansama na obje strane.

U drugo poluvrijeme Zrinjski ulazi dosta bolje. Plemići imaju inicijativu, i pogodak je visio u zraku. U 29. minuti Vlaho postiže pogodak za 2:0. I  nakon tog vodstva Plemići su puno bolja momčad, a gosti su se bazirali uglavnom na čuvanje svojih vrata. Do kraja mogao je Zrinjski povećati rezultat, ali su i gosti pred sami kraj imali odličnu prigodu. Na kraju 2:0 za HFC Zrinjski. Uzvrat je za tjedan dana u Gračanici.