FOTO  Prijateljske utakmice mlađih kategorija Veleža i Željezničara

Velež - Željezničar

(sve slike su u galeriji!)

Mlađe kategorije Veleža i Željezničara odigrale su prijateljske utakmice u tri kategorije.

Mlađi pioniri: Velež - Željezničar 1:2

Prvi na teren su izašli mlađi pioniri. Velež je poveo golom Beće iz kaznenog udarca, ali je Željo pred kraj susreta dolazi do potpunog preokreta i pobjede od 2:1, a dvostruki strijelac bio je Martinović.

Pioniri: Velež - Željezničar 4:0

Pioniri Veleža odigrali su odličnu utakmicu u kojoj su ostvarili uvjerljivu pobjedu nad gostima iz Sarajeva.  Domaći odlično otvaraju utakmicu i vrlo brzo dolaze do tri gola prednosti pogocima Pehilja, Goste i autogolom. U nastavku utakmice Pehilj svojim drugim pogotkom postavlja konačnih 4:0.

Kadeti: Velež - Željezničar 1:1

Na kraju posljednju utakmicu odigrali su kadeti koji su završili bez pobjednika. U borbenoj utakmici domaći nogometaši dolaze do prednosti pogotkom Agovića u 41.minuti susreta. Željo do izjednačenja dolazi pogotkom Husejinovića deset minuta prije kraja susreta.