FOTO  Predpioniri Zrinjskog uvjerljivi u Čapljini, derbi pionira pripao Zrinjskom

Čapljina - Zrinjski

(sve slike su u galeriji!)

Predpioniri: Čapljina - Zrinjski 0:2

Pioniri: Čapljina - Zrinjski 1:2

Puno uspješniji bili su gosti iz Mostara koji su u derbijima ostvarili dvije pobjede.

Predpioniri Zrinjskog nastavili su sa stopostotnim učinkom i na gostovanju u Čapljini. U borbenoj utakmici gosti iz Mostara imali su terensku inicijativu te su potpuno zasluženo ostvarili pobjedu od 2:0.

Derbi je odigran u pionirskoj kategoriji gdje je ekipa Zrinjskog ostvarila pobjedu od 2:1. U čvrstoj utakmici domaći nogometaši veći dio susreta imali su terensku inicijativu, ali bez velikih prilika sa obje strane. Ipak Zrinjski dolazi do vodstva nakon pogreške domaćeg vratara u 48.minuti kada pogađa Džidić. Domaći nogometaši u 62.minuti uspjevaju doći do izjednačenja. Važnu pobjedu gostima donosi Šilić u 68.minuti kada pogađa iz slobodnog udarca sa više od 35 metara.