Poznat raspored HNL-a

U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza održan je ždrijeb natjecateljskih brojeva za novu sezonu Hrvatski Telekom Prve lige.

Klubovi su izvukli sljedeće natjecateljske brojeve: 1 - Gorica, 2 - Osijek, 3 - Dinamo, 4 - Rijeka, 5 - Hajduk, 6 - Istra 1961, 7 - Varaždin, 8 - Lokomotiva, 9 - Slaven Belupo, 10 - Inter Zaprešić.

1. kolo (19.-21. srpnja):

Gorica - Inter Zaprešić
Osijek - Slaven Belupo
Dinamo - Lokomotiva
Rijeka - Varaždin
Hajduk - Istra 1961

2. kolo (26.-28. srpnja):
Inter - Istra 1961
Varaždin - Hajduk
Lokomotiva - Rijeka
Slaven Belupo - Dinamo
Gorica - Osijek

3. kolo (3.-4. kolovoza):
Osijek - Inter Zaprešić
Dinamo - Gorica
Rijeka - Slaven Belupo
Hajduk - Lokomotiva
Istra 1961 - Varaždin

4. kolo (9.-11. kolovoza):
Inter Zaprešić - Varaždin
Lokomotiva - Istra 1961
Slaven Belupo - Hajduk
Gorica - Rijeka
Osijek - Dinamo

5. kolo (16.-18. kolovoza):
Dinamo - Inter Zaprešić
Rijeka - Osijek
Hajduk - Gorica
Istra 1961 - Slaven Belupo
Varaždin - Lokomotiva

6. kolo (23.-25.8. kolovoza)
Inter Zaprešić - Lokomotiva
Slaven Belupo - Varaždin
Gorica - Istra 1961
Osijek - Hajduk
Dinamo - Rijeka

7. kolo (30. kolovoza-1. rujna):
Rijeka - Inter Zaprešić
Hajduk - Dinamo
Istra 1961- Osijek
Varaždin - Gorica
Lokomotiva - Slaven Belupo

8. kolo (13.-15. rujna)
Inter Zaprešić - Slaven Belupo
Gorica - Lokomotiva
Osijek - Varaždin
Dinamo - Istra 1961
Rijeka - Hajduk

9. kolo (20.-22. rujna)
Hajduk - Inter Zaprešić
Istra 1961 - Rijeka
Varaždin - Dinamo
Lokomotiva - Osijek
Slaven Belupo - Gorica

10. kolo (27.-29. rujna):
Inter Zaprešić - Gorica
Slaven Belupo - Osijek
Lokomotiva - Dinamo
Varaždin - Rijeka
Istra 1961 - Hajduk

11. kolo (4.-6. listopada):
Istra 1961 - Inter Zaprešić
Hajduk - Varaždin
Rijeka - Lokomotiva
Dinamo - Slaven Belupo
Osijek - Gorica

12. kolo (18.-20. listopada):
Inter Zaprešić - Osijek
Gorica - Dinamo
Slaven Belupo - Rijeka
Lokomotiva - Hajduk
Varaždin - Istra 1961

13. kolo (25.-27. listopada):
Varaždin - Inter Zaprešić
Istra 1961 - Lokomotiva
Hajduk - Slaven Belupo
Rijeka - Gorica
Dinamo - Osijek

14. kolo (1.-3. studenog):
Inter Zaprešić - Dinamo
Osijek - Rijeka
Gorica - Hajduk
Slaven Belupo - Istra 1961
Lokomotiva - Varaždin

15. kolo (8.-10. studenog):
Lokomotiva - Inter Zaprešić
Varaždin - Slaven Belupo
Istra 1961 - Gorica
Hajduk - Osijek
Rijeka - Dinamo

16. kolo (22.-24. studenog):
Inter Zaprešić - Rijeka
Dinamo - Hajduk
Osijek - Istra 1961
Gorica - Varaždin
Slaven Belupo - Lokomotiva

17. kolo (29. studenog-1. prosinca):
Slaven Belupo - Inter Zaprešić
Lokomotiva - Gorica
Varaždin - Osijek
Istra 1961 - Dinamo
Hajduk - Rijeka

18. kolo (6.-8. prosinca):
Inter Zaprešić - Hajduk
Rijeka - Istra 1961
Dinamo - Varaždin
Osijek - Lokomotiva
Gorica - Slaven Belupo

19. kolo (13.-15. prosinca):
Gorica - Inter Zaprešić
Osijek - Slaven Belupo
Dinamo - Lokomotiva
Rijeka - Varaždin
Hajduk - Istra 1961

20. kolo (31.siječnja-2. veljače):
Inter - Istra 1961
Varaždin - Hajduk
Lokomotiva - Rijeka
Slaven Belupo - Dinamo
Gorica - Osijek

21. kolo (7.-9.veljače):
Osijek - Inter Zaprešić
Dinamo - Gorica
Rijeka - Slaven Belupo
Hajduk - Lokomotiva
Istra 1961 - Varaždin

22. kolo (14.-16. veljače):
Inter Zaprešić - Varaždin
Lokomotiva - Istra 1961
Slaven Belupo - Hajduk
Gorica - Rijeka
Osijek - Dinamo

23. kolo (21.-23. veljače):
Dinamo - Inter Zaprešić
Rijeka - Osijek
Hajduk - Gorica
Istra 1961 - Slaven Belupo
Varaždin - Lokomotiva

Tagovi: HNL
13.06.2019 u 14:15