FOTO/VIDEO  Posljednja minuta utakmice 'izbacila' najmanje Plemiće iz Dalmatinko kupa 2017.

dalmatinko kup

Plemići su zabilježili pobjedu, ali se zbog lošije gol razlike ipak se nisu našli među osam najboljih.

Danas su Mostarci za protivnika imali momčad NK Pomak iz Splita te im je bila potrebna pobjeda od minimalno 2 gola razlike. Upravo su i imali taj rezultat do pred sam kraj utakmice kada ih je jedna nepažnja koštala prolaska među osam najboljih.

Par minuta prije kraja utakmice primili su gol koji je na kraju zbog bolje gol razlike u četvrtfinale "poslao" momčad NK Talent iz Splita. Utakmica je završila pobjedom Zrinjskog 3:2.

Zrinjski je na kraju zauzeo treće mjesto u svojoj skupini i našao se iza NK Brda Split i NK Talent Split , a ispred ekipe NK Pomak Split, sakupivši 4 boda uz gol razliku 5:8.