FOTO  Poraz kadeta i juniora Zrinjskog u Sarajevu

FK Sarajevo, HŠK Zrinjski, kadeti, juniori, Omladinska liga
KADETI: Sarajevo - Zrinjski 1:0

U teškim vremenskim uvjetima kadeti Zrinjskog poraženi su od Sarajeva sa 1:0. Unatoč oslabljenom sastavu kadeti Zrinjskog odigrali su hrabro i borbeno te su najmanje zaslužili bod. Sarajevo je došlo do pobjede kada nakon odlične akcije i asistencije Kadušića pogađa Salihagić. U nastavku susreta ekipa Zrinjskog ostaje s igračem manje kada crveni karton dobija golman Gabrić. Odmah nakon isključenja Sarajevo propušta veliku priliku, a u posljednim trenucima susreta gosti su mogli do boda kada udarac Vulića završava uz samu vratnicu, te kada Sušić izlazi sam pred golmana, ali je domaći golman bio uspješniji.

JUNIORI: Sarajevo - Zrinjski 1:0

U derbiju juniorske lige juniori Sarajeva zabilježili su pobjedu protiv vodeće ekipe na tabeli sa 1:0. Iako je Sarajevo većim dijelom imalo terensku inicijativu, te su prijetili opasno udarcima iz daljine koje je uspješno branio odlični Karačić, ipak bolje prilike propustili su gosti iz Mostara. U drugom poluvremenu mladi Plemići pogađaju i vratnicu. Kazna za promašaje uslijedila je u posljednim trenucima susreta kada nakon pogreške u obrani Zrinjskog loptu uzima Radovac i pogađa za konačnih 1:0.