FOTO  Poraz kadeta HŠK Zrinjski od FK Sarajevo

sarajevo-zrinjski 3-2 kadeti

Kadeti Sarajeva su bolje otvorili utakmicu, a krajnji rezultat glasio je 3:2 za Sarajevo.

Sarajevo je povelou 22. minuti preko Junuzovića koji se dobro snašao nakon jedne dubinske lopte i svladao golmana Savića. U drugom dijelu utakmice Jašarević je asistirao, a precizan je bio Nikolić.

Nedugo zatim Zrinjski dolazi do smanjenja rezultata. Perić koristi dobru priliku i smanjuje rezultat na 2:1. Gol za 2:1 je dao krila gostima, koji su nakon toga stigli i do poravnanja preko Igora Savića u 66. minuti.

Bordo tima ipak uspijeva postići još jedan pogodak, koji je na kraju bio dovoljan za pobjedu. U 73. minuti rezervista Šahbazović odlično koristi povratnu loptu koju je poslao Gasal i trese mrežu Plemića za konačnih 3:2. Sarajevo je sada drugo na tabeli s 28 bodova, što je bod manje od Željezničara koji ima utakmicu više. Zrinjski je ostao na 25 osvojenih bodova, što je trenutno dovoljno za četvrtu poziciju.

Više fotografija pogledajte OVDJE.

FK Sarajevo: Dizdarević, Nikolić, Sadiku, Jašarević, Imamović, Salčin, Bešić, Đokanović, Alić, Varešanović i Junuzović.

HŠK Zrinjski: V. Savić, Perić, M. Krešić, Radoš, I. Krešić, I. Savić, Stanić, Cigeli, Domgjonaj, Božić i Mandžuka.