Pogledajte najluđeg trenera na svijetu!

najluđi trener

Međutim, nakon 70-ak minuta dvoboja protiv davljenika Santo Andrea nije se činilo tako. Poluvrijeme je završilo 0:0, a Cruzeiro je poveo u 59. minuti pogotkom Guerrona.

Međutim, gosti su do 74. pogocima Nunesa i Dutre preokrenuli rezultat i bacili domaćine u očaj.

Malu nadu u pobjedu vratio je Eliandro u 84. minuti, da bi Ribeiro u sudačkoj nadoknadi ipak pogodio za tri boda Cruziera.

Erupcija oduševljenja na tribinama, ali i na samom terenu. Trener domaćih Adilson Batista vrlo je emocionalno proslavio pobjednosni pogodak - najprije je od sreće oborio svog igrača na pod, pa se 'prekršajem za zatvor' zaletio u reklamu, da bi na koncu opsovao tko zna što u televizijsku kameru.

Međutim, ni tu nije bio kraj. Igrači gostiju su nakon gola počeli prosvjedovati zbog navodnog zaleđa, a hiperaktivni Adilson stao je u obranu pomoćnog suca i zajedno s njim se pobrinuo da zgoditak ne bude poništen.

Definitivno kandidat za proslavu godine!