FOTO/VIDEO  Pogledajte kako su mladi Plemići jučer proslavili osvajanje titule prvaka DFA lige BiH

DFA liga Zrinjski godište 2007.

... Tihomir Tiki Skoko jučer je osvojila DFA ligi Bosne i Hercegovine.

Ovo natjecanje se igralo pod okriljem Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine, a momčad Zrinjskog rođeni 2007. godine naprosto je dominirala ovom ligom. Prvi dio natjecanj ova ekipa odigrala je u Mostaru i zabilježila je jedan nerješen rezultat (Brotnjo iz Čitluka) i sve ostale pobjede te se plasirala na završni turnir koji je odigran jučer. Kao i u Mostaru 2007. godiše je dominiralo i u Sarajevu te zabilježilo sve pobjede.

Jučer su mladi Plemići odigrali 4 utakmica i zabilježili sve četiri pobjede. Zabilježena je gol razlika 14:4 što govori o superiornosti ovih mladih nada Zrinjskog. Zanimljivo je bilo spomenuti ovu posljednju utakmicu turnira koju su Zrinjevci odigrali protiv momčadi Mladost Farma Prom. Zrinjski je na poluvremenu gubio sa 2:0. Ipak, ekipa predvođena trenerom Tihomir Skokom u drugo poluvrijeme ulazi odlično i preokreće rezultat u svoju korist.

Leon Koso vratar ove ekipe proglašen je i najboljim vratarom turnira.

Zrinjski - Leotar 6:1

Zrinjski - Academica Sarajevo 3:0

Zrinjski - SF Tempo Sport 2:1

Mladost Farma Prom - Zrinjski 2:3

Igrači: Leon Koso, David Pavlović Niko Biokšić, Teo Mikulić, Zvonimir Sesar, Filip Šakota, Antonio Arapović, Luka Pušić, Ivan Gabrijel Pehar. Trener: Tihomir Tiki Skoko.

Blizu osvajanja prvog mjesta bilo je i godište 2009., ali nedostatak sreće i poraz od ekipe Sportinga iz Sarajeva od 2:1, mlade Plemiće je udaljio od prvog mjesta te su na kraju osvojili srebrena odličja. Ovu ekipu vodio je trener Dragan Vrdoljak, a slike ćete moći pogledati na našem portalu tijekom dana.

Kako su mladi Plemići proslavili titulu pogledajte na našim fotografijama i video prilogu.

Tijekom dana na našem portalu moći ćete pogledati sve fotografije sa DFA lige održane jučer u Sarajevu.