FOTO  Pogledajte kako je bilo na dodjeli nagrada Sport talent - Karting kup 2017

dodjela nagrada

Na turniru je nastupilo šest ekipa i to: Sport Talent Mostar, HNK Branitelj Mostar, HŠK Zrinjski Mostar, HNK Hajduk Split, FK Leotar Trebinje i UŠS Fortuna Mostar. Prisutni gledatelji su mogli vidjeti jedanaest zanimljivih utakmica, a na kraju je slavio Hajduk iz Splita koji je sa čak 11:0 svladao Leotar iz Trebinja.

6. HNK Branitelj Mostar

Skupina A: Sport Talent - HNK Branitelj 8:0, HNK Branitelj - HNK Hajduk 0:16, HNK Hajduk - Sport Talent 3:0.

Skupina B: HŠK Zrinjski - Fortuna 3:1, FK Leotar - HŠK Zrinjski 1:1, Fortuna - FK Leotar 0:4.

Polufinale: HNK Hajduk - HŠK Zrinjski 5:3, Sport Talent - Leotar 0:2.

U borbi za peto mjesto: HNK Branitelj - Fortuna 2:3

U borbi za treće mjesto: Sport Talent - HŠK Zrinjski 2:2 P(2:0)

Finale: HNK Hajduk - FK Leotar 11:0

Nakon završnog meča dodjeljene su nagrade. za prva tri mjesta nogometašima su pripale medlaje, dok je Hajduk kao prvak osvojio i pehar. Pehar je dobila i ekipa HŠK Zrinjski za korektnu igru!