FOTO  Početnici Širokog Brijega slavili u Tomislavgradu, pioniri u derbiju podijelili bodove

Tomislav - Široki Brijeg

(sve slike su u galeriji!)

Početnici: Tomislav - Široki Brijeg 2:4

Početnici Širokog Brijega odigrali su odličnu utakmicu te su ostvarili vrijednu pobjedu od 4:2 na teškom gostovanju u Tomislavgradu. Već do poluvremena gosti iz Širokog Brijega imali su vodstvo od 2:0 pogocima Prusine i Mandića. U nastavku utakmice mladi Širokobriježani postižu još dva pogotka preko Mandića i Novaka, dok je dvostruki strijelac za Tomislav bio Ivić.

Pioniri: Tomislav - Široki Brijeg 2:2

Derbi pionirske lige opravdao je očekivanja gdje su u odličnoj utakmici Tomislav i Široki Brijeg podijelili bodove odigravši 2:2. Prvo poluvrijeme pripalo je domaćoj ekipi koja ostvaruje prednost od 2:0 pogocima Letice i Bandića. Ipak u nastavku utakmice Široki Brijeg pogocima Šetke i Drlje dolazi do 2:2.