Pobjede NK Mostar u susretima sa FK Klis

nk mostar
Uobičajeno, prvi su, na lijepo uređeni teren domaćina, istrčali pretpioniri u kojoj je  momčad Mostara odnijela ubjedljivu pobjedu rezultatom 6:1.

U prvom poluvremenu su igrači FK Klis dobro odolijevali stalnim naletima mladih igrača Mostara, a rezultat na poluvremenu je bio 1:1.

U nastavku utakmice u drugom poluvremenu igrači NK Mostar su u potpunosti ovladali sredinom terena i stalno napadali te postigli još 5 zgoditaka za konačni rezultat 6:1.

Nakon toga su nastupili pioniri, a pobjedu je odnijela momčad Mostara visokim rezultatom 7:0.

U ovoj utakmici  pioniri NK Mostar su bez većih problema svladali domaćine ostvarivši visoko vodstvo u ranoj fazi utakmice koje je povećavano do konačnih 7:0 na kraju susreta.