Strijelci: 0:1 - Vida (65'), 0:2 - Kalinić (71'), 1:2 - K.H. Lee (90+4')

Žuti kartoni: Benko (81'), Srna (88')

Južna Koreja: S.Y. Jung, S.Y. Yun, Y.G. Kim, T.H. Kwak, Y. Lee, B.Y. Kim, H.M. Son (od 71. I. Yun), J.W.Park, C.Y. Lee, J.C. Koo (od 78' K.H. Lee), D.G. Cho (od 46' K.Y. Han). Izbornik: M. Hong.

Hrvatska: Krešić (od 90+4' Ježina), Vida, Lovren, Bubnjić, Milić (od 46' Pivarić), Srna, Ademi, Rakitić, Perišić (od 81' Tomasov), Eduardo (od 58' Benko), Kalinić (od 72' Halilović). Izbornik: I. Štimac.

Prijateljska utakmica između nacionalnih selekcija Južne Koreje i Hrvatske, koja je odigrana na stadionu Jeonju, okončana je pobjedom izabranika Igora Štimca. Na semaforu je naposljetku pisalo 2:1 za Hrvatsku.

U prvom su dijelu Južnoj Koreji zaprijetili Kalinić te Srna poslije jednog udarca iz kuta, a najbolju priliku domaćina, udarac Kima, osujetio je hrvatski vratar Krešić.

U 34. minuti put do mreže u istoj su akciji tražili Rakitić, Kalinić i Milić, no na odmor se ipak otišlo bez pogodaka.

Pritisak domaćina početkom drugog poluvremena nisu uspjeli kapitalizirati Son, član njemačkog Bayera, kojega je zaustavio Krešić, ali ni Kim kao niti raspoloženi Lee.

Povela je ipak Hrvatska. U 65. minuti Rakitić je izveo prekid, Benko glavom spustio loptu, a u padu je pogodio Vida. Samo šest minuta poslije Pivarić je s lijeve strane uposlio Kalinića, koji glavom povisuje na 2:0.

Opasno je još pucao Kim iz slobodnog udarca, dobru je priliku imao i Benko s druge strane, a počasni pogodak za Južnu Koreju postigao je Lee prije samog kraja utakmice, glavom svladavši Ježinu koji je netom prije pogotka ušao umjesto Krešića. Reprezentaciju u idućem mjesecu čekaju dva posljednja ogleda u kvalifikacijskoj skupini za Svjetsko prvenstvo, protiv Belgije i Škotske.