FOTO  Plemići na čelu ljestvice: HŠK Zrinjski-FK Sloboda 2:0

HŠK Zrinjski, FK Sloboda
Momčadi su istrčale u slijedećim sastavima:

HŠK Zrinjski: Kozić, Peko, Graovac, Tomić, Barić, Stojkić, Mešanović, Sivrić, Petrak, Katanec, Bilbija.

FK Sloboda: Pirić, Džidić, Karić, Efendić, Zeba, Subić, Mehmedagić, Ordagić, Stjepanović, Veselinović, Merzić.

U prvom dijelu Zrinjski je kontrolirao igru, ali nije bilo nekih velikih prigoda za postizanje pogodaka, sve do 39. minute kada je Tomić postigao gol za vodstvo Plemića od 1:0. Mogli su Plemići u 44. minuti povećati vodstvo, ali je Mešanović slabo šutirao. Na odmor se otišlo rezultatom 1:0 za Zrinjski.

U drugi dio Sloboda je krenula odlučnije s namjerom da poravna rezultat. Uglavnom se igralo bez šansi, a u 69 minuti Sloboda ima šansu ali se rezultat ne mijenja. U slijedećoj minuti pokušava Katanec za Zrinjski, ali ostaje 1:0.

Vinko Marinović radi dvostruku izmjenu i umjesto Peke i Sivrića ulaze Žeravica i Stojanović.

Nakon toga bilježimo pokušaj Mešanovića glavom, ali rezultat se ne mijenja, a nakon toga šansu ima i Stojanović. u 85. minuti Stojanović pogađa za 2:0 i tako gostima gasi sve nade za povoljan rezultat. Do kraja mogao je Zrinjski do veće pobjede, ali Petrak je bio neprecizan. Umjesto Bilbije ulazi Pehar.

Utakmica je završila pobjedom Zrinjskog koji je nakon ovog kola na čelu ljestvice Premijer lige BiH.