Plemići kući pjevajući: FK Drina-HŠK Zrinjski 1:2

Zrinjski-Branitelj

Plemići su u Zvornik došli kao papirnati favoriti, a na terenu su to i pokazali jer su tijekom cijelog susreta bili bolji protivnik.

HŠK Zrinjski je nastupio u slijedećem sastavu:

Dujković - Blaić, Graovac, Radeljić, Katanec - Muminović, Šćepanović - Simeunović, Đurić, Pehar - Nikolić.

Već na samom početku susreta ozlijedio se Radeljić, a umjesto njega ušao je Zlatić.

Pogotake za Zrinjski vrijedan tri boda postigli su Mile Pehar u 37. i Stevo Nikolić u 85. minuti susreta. Domaćini su u 89. minuti preko Ivanovića uspjeli doći do počasnog pogotka za konačnih 1:2.

Gostujuću pobjedu ostvarili su nogometaši i Olimpica, koji su sa minimalnih 1:0 salavili kod Viteza. Sloboda je svladala Čelik 1:0.

Utakmice Velež – Mladost i Zvijezda – Travnik okončane su bez pobjednika i bez pogodaka.