FOTO  PL BiH: FK Sarajevo-HŠK Zrinjski 1:0

Utakmici je nazočilo tek oko tisuću gledatelja, a ekipe su na travnjak istrčale u slijedećim sastavima:

FK Sarajevo: Bandović, Todorović, Tatomirović, Džakmić, Trivunović, Osmanagić, Karić, Cimirot, Tadejević, Dupovac i Suljić.

HŠK Zrinjski: Dujković, Radeljić, Simeunović, Bekić, Crnov, Šćepanović, Miličević, Stojkić, Kantar, Brković i Aničić.

U prvom dijelu Zrinjski je bio bolji protivnik i imao bolje prigode. Najbolje od njih nisu realizirali Kantar u 14. kada je iz indirekta pucao pored vrata, Crnov koji je u 36. loše pucao, te Bekić koji je u 44. minuti izašao sam pred Bandovića ali je loše šutirao. Domaći su pokušali u par navrata igroziti vrata Zrinjskog, ali je Dujković bio siguran.
Sarajevo je ušlo bolje u drugi dio i već u 57. minuti bilo je 1:0, a strijelac je bio Džakmkić. Nakon primljenog pogotka u momčadi Zrinsjkog ulazi Đurić, a izlazi Simeunović. Pokušao je Karačić pojačati napad te je u 71. minuti umjesto Kantara ubacio Pehara, a malo poslije Miličevića je zamijenio Savić, ali te promjene nisu donijeli ništa dobroga za Zrinjski. Do kraja je Savić pocrvenio, kao i trener Sarajeva, a Zrinjskom je poništen pogadak zbog zaleđa.