FOTO  Pioniri Tomislava poraženi od Željezničara u finalu doigravanja za prvaka BIH

U Tomislavgradu pred više od 700 gledatelja Tomislav i Željezničar odigrali su odličnu utakmicu u kojoj je Željezničar uspio pobijediti sa 3:2 i približiti se naslovu pionirskog prvaka BIH. Tomislav je došao u vodstvo pogotkom Tadića u 7.minuti. Gosti preokreću pogocima Salihagića u 15. i Gojaka u 20.minuti. Ipak na poluvrijeme se odlazi rezultatom 2:2 za što je zaslužan ponovo Tadić koji pogađa sa bijele točke.
U drugom poluvremenu gosti dolaze do pobjede kada ponovo pogađa Gojak za konačnih 2:3 i zasluženu pobjedu Željezničara.

Na kraju susreta pioniri Tomislava s travnjaka su ispraćeni dugotrajnim aplauzom brojnih navijača za sve što su pružili u ovoj utakmici ali i na dosadašnjim uspješnim rezultatima.