FOTO  Pioniri Slobode slavili u Mostaru!

Zrinjski-Sloboda (pioniri)
Zrinjski - Sloboda 1:3

U odličnoj utakmici koju su pružili pioniri Zrinjskog i Slobode gosti iz Tuzle osigurali su prednost uoči uzvrata. Iako je domaćin prvi imao veliku priliku gosti u samo pet minuta dolaze do 3 pogotka.

Sloboda dolazi u vodstvo u 7. minuti nakon dvojbeno dosuđenog kaznenog udarca. Sigurni realizator bio je Janevski. Samo dvije minute kasnije gosti povećavaju odličnim udarcem Beganovića. Već u 12.minuti bilo je 0:3 kada pogađa Smajić.

Ipak pioniri Zrinjskog pružili su odličnu partiju i uspjeli su smanjiti preko Martinovića u 27.minuti. Do kraja susreta Zrinjski je pokušavao postići još koji pogodak, ali su propustili nekoliko velikih prilika. Uzvrat je u Tuzli za tjedan dana.

Čestitke ekipi Slobode na zasluženoj pobjedi, ali isto tako čestitke i mladim Plemićima na odličnoj utakmici.