FOTO  Pioniri Širokog Brijega uvjerljivi u Uskoplju, početnici podijelili bodove

Sloga Uskoplje - Široki Brijeg

(sve slike su u galeriji!)

POČETNICI: Sloga Uskoplje - Široki Brijeg 0:0

Početnici Sloge i Širokog Brijega u čvrstoj utakmici podijelili su bodove odigravši 0:0. Gosti iz Širokog Brijega prvo poluvrijeme imali su blagu terensku inicijativu gdje propuštaju nekoliko prilika. U nastavku utakmice ravnopravna igra u kojoj su domaćini imali jednu veliku priliku, ali na kraju zaslužena podjela bodova.

PIONIRI: Sloga Uskoplje - Široki Brijeg 0:6

Pioniri Širokog Brijega nastavljaju s odličnim igrama u prvenstvu. Ovog puta zabilježili su uvjerljivu pobjedu u Uskoplju od 6:0. Već u prvom poluvremenu riješeno je pitanje pobjednika kada mladi Širokobriježani postižu pet pogodaka. I u nastavku utakmice potpuna kontrola igre gostiju koji postižu još jedan pogodak. Strijelci za Široki bili su Tokić 3, Šetka 2 i Jurić.