Pioniri Širokog Brijega u derbiju uvjerljivo slavili u Tomislavgradu

Široki Brijeg - Tomislav

PREDPIONIRI: Tomislav - Široki Brijeg 4:2

U odličnoj utakmici između predpionira Tomislava i Širokog Brijega slavili su domaćini sa 4:2. Iako su gosti došli u prednost već u 2.minuti susreta, domaćin je do poluvremena uspio preokrenuti rezultat i otići na poluvrijeme s prednošću 3:1. U nastavku susreta obje ekipe su postigle pogodak za konačnih 4:2.

PIONIRI: Tomislav - Široki Brijeg 0:3

Derbi pionirske lige između Tomislava i Širokog Brijega gotovo neočekivano uvjerljivom pobjedom pripao je gostima iz Širokog Brijega. Od početka susreta gosti iz Širokog Brijega pod vodstvom trenera Ćorića krenuli su odlično u utakmicu te su na poluvrijeme otišli s prednošću od 2:0. Dvostruki strijelac bio je Čolak. U nastavku susreta gosti iz Širokog postižu još jedan pogodak za konačnih 3:0.