FOTO  Pioniri i kadeti Imotskog neporaženi u Metkoviću

Neretva - Imotski

(sve slike su u galeriji!)

PIONIRI: Neretva - Imotski 3:3

Pioniri Neretve i Imotskog u odličnoj utakmici podijelili su bodove odigravši 3:3. Iako su domaći nogometaši već u 15.minuti vodili sa 3:0, te su uz ta tri gola propustili nekoliko velikih prilika, gosti iz Imotskog uspjeli su kazniti promašaje domaćih te postići tri pogotka i ostati neporaženi na gostovanju u Metkoviću. Strijelci za Neretvu bili su Čupić, Batinović i Vučković dok je za Imotski dvostruki strijelac bio Petric te jedan gol Vujčića.

KADETI: Neretva - Imotski 2:2

I u drugoj utakmici između kadeta gosti iz Imotskog uspjeli su ostati neporaženi. Gosti su došli u vodstvo u 30.minuti kada pogađa Marinović. Neretva dolazi do preokreta i vodstva 2:1 pogocima Petrića u 52. i Franića u 60.minuti. Ipak zasluženi bod Imotskom donosi Majstorović u posljednjoj minuti susreta.