FOTO  Pioniri i kadeti Dubrovnika slavili u Šibeniku

Šibenik - Dubrovnik

(sve slike su u galeriji!)

Pioniri: Šibenik - Dubrovnik 0:1

Pioniri Dubrovnika zabilježili su pobjedu od 1:0 na gostovanju u Šibeniku. Susret su bolje otvorili gosti iz Dubrovnika koji su nekoliko puta ozbiljno zaprijetili domaćem vrataru. U 18.minuti gosti dolaze u prednost pogotkom Zovkića. U drugom poluvremenu domaćin je pokušao doći do izjednačenja gdje su imali nekoliko dobrih pokušaja i vratnicu ali nisu uspjeli postići pogodak.

Kadeti: Šibenik - Dubrovnik 1:2

Odličnu utakmicu odigrali su kadeti Dubrovnika pod vodstvom trenera Papića gdje su došli do pobjede od 2:1 na teškom gostovanju u Šibeniku. Dubrovčani su prvo poluvrijeme bili opasnija ekipa te su do poluvremena postigli dva pogotka preko Matića i Vidaka. Ipak u nastavku utakmice gosti ostaju s igračem manje što Šibenik iskorištava te smanjuje preko Huseljića iz kaznenog udarca.