Pioniri Čapljine u derbiju nadigrali Zrinjski, pobjeda predpionira Zrinjskog

HNK Čapljina iz Čapljine, HNK Čapljina, HŠK Zrinjski, pioniri HŠK Zrinjski, predpioniri, pioniri
PREDPIONIRI: Čapljina - Zrinjski 0:2

Predpioniri Zrinjskog nastavljaju s odličnim igrama u drugom dijelu polusezone. Ovog puta ostvarili su pobjedu na gostovanju u Čapljini od 2:0. Strijelci za mlade Plemiće bili su Odak i Cipetić.

PIONIRI: Čapljina - Zrinjski 3:1

Derbi utakmica odigrana je u kategoriji pionira gdje je u odličnoj utakmici ekipa Čapljine ostvarila sigurnu pobjedu nad Zrinjskim od 3:1. Već do poluvremena domaći nogometaši imali su prednost od 2:0 pogocima Brajkovića i Krndelja. U nastavku na 3:0 povećava Turajlić, a počasni pogodak za Zrinjski u sudačkoj nadoknadi postiže B.Zovko. Ovim rezultatom ekipa Čapljine nastavlja utrku za naslov prvaka s ekipom Veleža.