FOTO  Pioniri Brotnja zaustavili Velež, pobjeda predpionira Veleža u Čitluku

Brotnjo - Velež

(sve slike su u galeriji!)

Predpioniri: Brotnjo - Velež 0:1

Predpioniri Veleža ostvarili su pobjedu na gostovanju u Čitluku. U ravnopravnoj utakmici došli su do zaslužene pobjede dvije minute prije kraja susreta kada pogađa Hrvić. Predpioniri Veleža su trenutno na 7. dok je ekipa Brotnja na 6. mjestu na tabeli sa 6 bodova.

Pioniri: Brotnjo - Velež 1:0

Derbi utakmica odigrana je u pionirskoj kategoriji gdje su domaći nogometaši ostvarili pobjedu od 1:0. Iako su gosti prvih desetak minuta imali terensku inicijativu domaći nogometaši dolaze do vodstva u 28.minuti kada pogađa Andušić. U drugom poluvremenu domaći nogometaši mogli su stići i do uvjerljivije pobjede međutim nisu iskoristili nekoliko velikih prilika. Ekipa Brotnja nalazi se na 2.mjestu sa 11 bodova dok je ekipa Veleža 4. sa 7 bodova.