Parovi i satnice prva dva dana nogometnog turnira Arena Cup 2019.

07.11.2019

Donosimo Vam kompletne parove i satnice, kao i mjesta odigravanja utakmica ARENA CUP HERCEGOVINA 2019., u organizaciji ŠN AS Međugorje.

2012. godište

Grupa A (Uzrast 2012. godište ARENA SPORTSKI CENTAR Mostar)

1. ŠN AS MEĐUGORJE
2. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
3. ŠN DU TALENT DUBROVNIK
4. SA MALI MOST MOSTAR

Grupa B (Uzrast 2012. godište ARENA SPORTSKI CENTAR Mostar)

1. HNK HAJDUK SPLIT
2. FK ACADEMICA SARAJEVO
3. HNK BROTNJO ČITLUK
4. UŠS FORTUNA MOSTAR

Grupa C (Uzrast 2012. godište ARENA SPORTSKI CENTAR Mostar)

1. FK ZENIT BIJELJINA
2. UŠS SPORT TALENT MOSTAR
3. NK ADRIATIC SPLIT
4. HNK BRANITELJ MOSTAR

Grupa D (Uzrast 2012. godište ARENA SPORTSKI CENTAR Mostar)

1. FK DERBY SARAJEVO
2. HNK NEUM
3. ŠN TIKI TAKA MOSTAR
4. ŠN LIMAČI ČAPLJINA

2011. godište

Grupa A (Uzrast 2011. godište ARENA SPORTSKI CENTAR Mostar)

1. ŠN AS MEĐUGORJE
2. NK NERETVA METKOVIĆ
3. NK JADRAN PLOČE
4. SA MALI MOST MOSTAR

Grupa B (Uzrast 2011. godište ARENA SPORTSKI CENTAR Mostar)

1. HNK ŠIBENIK
2. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
3. FK ACADEMICA SARAJEVO
4. ŠN DU TALENT DUBROVNIK
5. NK OREBIĆ

Grupa C (Uzrast 2011. godište ARENA SPORTSKI CENTAR Mostar)

1. NK ŠIROKI BRIJEG
2. UŠS FORTUNA MOSTAR
3. NK NERETVANAC OPUZEN
4. FK DERBY SARAJEVO
5. ŠN LIMAČI ČAPLJINA

Grupa D (Uzrast 2011. godište ARENA SPORTSKI CENTAR Mostar)

1. UŠS SPORT TALENT MOSTAR
2. NK NEUM
3. HNK GRUDE
4. ŠN TIKI TAKA MOSTAR
5. FK ZENIT BIJELJINA

Podloge u ARENA SPORT CENTRU u Mostaru

T1 – umjetna trava
T2 – tvrda podloga

PETAK, 08.11.2019.G. TERENI – ARENA SPORT CENTAR MOSTAR

Sati: Ter. UZR.
16:00 T1 2011 NK ŠIROKI BRIJEG – FK DERBY SARAJEVO
16:25 T1 2012 FK DERBY SARAJEVO – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
16:50 T1 2011 NK OREBIĆ – FK ACADEMICA SARAJEVO
17:15 T1 2012 FK ACADEMICA SARAJEVO – HNK HAJDUK SPLIT
17:40 T1 2011 FK ZENIT BIJELJINA – UŠS SPORT TALENT MOSTAR
18:05 T1 2012 NK ADRIATIC SPLIT – UŠS SPORT TALENT MOSTAR
18:30 T1 2011 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – NK OREBIĆ
18:55 T1 2012 FK ZENIT BIJELJINA – UŠS SPORT TALENT MOSTAR
19:20 T1 2011 NK JADRAN PLOČE – NK NERETVA METKOVIĆ
19:45 T1 2012 ŠN DU TALENT DUBROVNIK – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
20:10 T1 2011 NK JADRAN PLOČE – SA MALI MOST MOSTAR
20:35 T1 2011 HNK ŠIBENIK – ŠN DU TALENT DUBROVNIK

SUBOTA, 09.11.2019.G. TERENI – ARENA SPORT CENTAR MOSTAR

08:00 T1 2011 HNK GRUDE – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
08:00 T2 2012 ŠN TIKI TAKA MOSTAR – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
08:30 T1 2011 UŠS SPORT TALENT MOSTAR – HNK GRUDE
08:30 T2 2012 UŠS FORTUNA MOSTAR – HNK BROTNJO ČITLUK
09:00 T1 2012 HNK BRANITELJ MOSTAR – FK ZENIT BIJELJINA
09:00 T2 2011 ŠN LIMAČI ČAPLJINA – UŠS FORTUNA MOSTAR
09:30 T1 2011 NK ŠIROKI BRIJEG – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
09:30 T2 2012 ŠN AS MEĐUGORJE – SA MALI MOST MOSTAR
10:00 T1 2011 NK JADRAN PLOČE – ŠN AS MEĐUGORJE
10:00 T2 2012 ŠN AS MEĐUGORJE – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
10:30 T1 2012 ŠN DU TALENT DUBROVNIK – SA MALI MOST MOSTAR
10:30 T2 2012 NK ADRIATIC SPLIT – HNK BRANITELJ MOSTAR
11:00 T1 2011 HNK NEUM – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
11:00 T2 2011 NK ŠIROKI BRIJEG – NK NERETVANAC OPUZEN
11:30 T1 2011 HNK GRUDE – HNK NEUM
11:30 T2 2012 UŠS FORTUNA MOSTAR – FK ACADEMICA SARAJEVO
12:00 T1 2011 HNK GRUDE – FK ZENIT BIJELJINA
12:00 T2 2011 HNK ŠIBENIK – NK OREBIĆ
12:30 T1 2011 FK ACADEMICA SARAJEVO – ŠN DU TALENT DUBROVNIK
12:30 T2 2011 ŠN LIMAČI ČAPLJINA – FK DERBY SARAJEVO
13:00 T1 2011 NK OREBIĆ – HNK ŠIBENIK
13:00 T2 2012 HNK NEUM – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
13:30 T1 2012 ŠN DU TALENT DUBROVNIK – ŠN AS MEĐUGORJE
13:30 T2 2011 ŠN TIKI TAKA MOSTAR – FK ZENIT BIJELJINA

SUBOTA, 09.11.2019.G. TERENI – ARENA SPORT CENTAR MOSTAR

14:00 T1 2011 FK ACADEMICA SARAJEVO – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
14:00 T2 2012 HNK HAJDUK SPLIT – HNK BROTNJO ČITLUK
14:30 T1 2012 HNK NEUM – FK DERBY SARAJEVO
14:30 T2 2011 FK ACADEMICA SARAJEVO – HNK ŠIBENIK
15:00 T1 2012 NK ADRIATIC SPLIT – FK ZENIT BIJELJINA
15:00 T2 2012 HNK HAJDUK SPLIT – UŠS FORTUNA MOSTAR
15:30 T1 2011 ŠN DU TALENT DUBROVNIK – NK OREBIĆ
15:30 T2 2011 NK NERETVANAC OPUZEN – FK DERBY SARAJEVO
16:00 T1 2011 FK ZENIT BIJELJINA – HNK NEUM
16:00 T2 2011 UŠS FORTUNA MOSTAR – FK DERBY SARAJEVO
16:30 T1 2011 HNK BROTNJO ČITLUK – FK ACADEMICA SARAJEVO
16:30 T2 2012 FK DERBY SARAJEVO – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
17:00 T2 2011 UŠS SPORT TALENT MOSTAR – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
17:00 T1 2012 HNK BRANITELJ MOSTAR – UŠS SPORT TALENT MOSTAR
17:30 T2 2011 NK NERETVA METKOVIĆ – SA MALI MOST MOSTAR
17:30 T1 2012 SA MALI MOST MOSTAR – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
18:00 T1 2011 NK NERETVANAC OPUZEN – UŠS FORTUNA MOSTAR
18:00 T2 2011 ŠN AS MEĐUGORJE – SA MALI MOST MOSTAR
18:30 T1 2011 UŠS SPORT TALENT MOSTAR – HNK NEUM
18:30 T2 2012 HNK NEUM – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
19:00 T1 2011 ŠN AS MEĐUGORJE – NK NERETVA METKOVIĆ
19:00 T2 2011 ŠN LIMAČI ČAPLJINA – NK NERETVANAC OPUZEN
19:30 T1 2011 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – ŠN DU TALENT DUBROVNIK
19:30 T2 2011 NK ŠIROKI BRIJEG – UŠS FORTUNA MOSTAR

2009. i 2010. godište – HORIZONT MIRA – ZVIROVIĆI (MEĐUGORJE)

Grupa A (Uzrast 2010. godište HORIZONT MIRA, Zvirovići, Međugorje)

1. ŠN AS MEĐUGORJE
2. NK ABECEDA SPORTA ZADAR
3. HNK ŠIBENIK
4. FK ARSENAL TIVAT 2.
5. NK JADRAN PLOČE

Grupa B (Uzrast 2010. godište HORIZONT MIRA, Zvirovići, Međugorje)

1. HNK HAJDUK SPLIT
2. FK PIKSI PALE
3. ŠN DU TALENT DUBROVNIK
4. FK ARSENAL TIVAT 1.
5. HŠK POSUŠJE

Grupa A (Uzrast 2009. godište HORIZONT MIRA, Zvirovići, Međugorje)

1. ŠN AS MEĐUGORJE
2. NK ŽUPA DUBROVAČKA D.
3. NK MASLINICA ŠOLTA
4. HŠK POSUŠJE
5. NK LJUBUŠKI

Grupa B (Uzrast 2009. godište HORIZONT MIRA, Zvirovići, Međugorje)

1. HNK ŠIBENIK
2. NK OREBIĆ
3. NŠK SV. MIHOVIL ZADAR
4. HNK BROTNJO ČITLUK
5. FK BLAGAJ MOSTAR

PETAK, 08.11.2019.G. TERENI – HORIZONTI MIRA MEĐUGORJE

Sati: UZRAST
13:00 2009 NK LJUBUŠKI – NK MASLINICA ŠOLTA
13:30 2010 ŠN AS MEĐUGORJE – FK ARSENAL TIVAT 2.
14:00 2009 HNK BROTNJO ČITLUK – NK OREBIĆ
14:30 2010 HNK HAJDUK SPLIT – ŠN DU TALENT DUB.
15:00 2009 HNK ŠIBENIK – HNK BROTNJO ČITLUK
15:30 2010 FK ARSENAL TIVAT 2. – HNK ŠIBENIK
16:00 2009 NK ABECEDA S. ZADAR – NK JADRAN PLOČE
16:30 2010 HNK HAJDUK SPLIT – FK PIKSI PALE
17:00 2009 NŠK SV.MIHOVIL ZADAR – HNK BROTNJO ČITLUK
17:30 2010 FK ARSENAL TIVAT 2. – NK ABECEDA S. ZADAR
18:00 2009 ŠN AS MEĐUGORJE – NK MASLINICA ŠOLTA
18:30 2010 ŠN AS MEĐUGORJE – NK LJUBUŠKI
19:00 2009 NŠK SV.MIHOVIL ZADAR – FK BLAGAJ MOSTAR
19:30 2010 FK ARSENAL TIVAT 1. – ŠN DU TALENT DUB.
20:00 2009 NK ŽUPA DUBROVAČKA – HŠK POSUŠJE
20:30 2010 HŠK POSUŠJE – FK ARSENAL TIVAT 1.

SUBOTA, 09.11.2019.G. TERENI – HORIZONTI MIRA MEĐUGORJE

08:00 2009 HNK BROTNJO ČITLUK – FK BLAGAJ MOSTAR
08:30 2010 NK JADRAN PLOČE – HNK ŠIBENIK
09:00 2009 HNK ŠIBENIK – NK OREBIĆ
09:30 2010 HŠK POSUŠJE – FK PIKSI PALE
10:00 2009 NK LJUBUŠKI – NK ŽUPA DUBROVAČKA
10:30 2010 NK ABECEDA S. ZADAR – HNK ŠIBENIK
11:00 2010 ŠN AS MEĐUGORJE – NK JADRAN PLOČE
11:30 2010 ŠN DU TALENT DUB. – FK PIKSI PALE
12:00 2009 NK MASLINICA ŠOLTA – HŠK POSUŠJE
12:30 2010 FK ARSENAL TIVAT 2. – NK JADRAN PLOČE
13:00 2009 NK MASLINICA ŠOLTA – NK ŽUPA DUBROVAČKA
13:30 2010 FK ARSENAL TIVAT 1. – HNK HAJDUK SPLIT
14:00 2009 NK OREBIĆ – FK BLAGAJ MOSTAR
14:30 2010 FK ARSENAL TIVAT 1. – FK PIKSI PALE
15:00 2009 NK ŽUPA DUBROVAČKA – ŠN AS MEĐUGORJE
15:30 2010 ŠN AS MEĐUGORJE – NK ABECEDA S. ZADAR
16:00 2009 NŠK SV.MIHOVIL ZADAR – HNK ŠIBENIK
16:30 2010 HNK HAJDUK SPLIT – HŠK POSUŠJE
17:00 2009 NK OREBIĆ – NŠK SV.MIHOVIL ZADAR
17:30 2009 HŠK POSUŠJE – NK LJUBUŠKI
18:00 2010 ŠN AS MEĐUGORJE – HNK ŠIBENIK
18:30 2009 FK BLAGAJ MOSTAR – HNK ŠIBENIK
19:00 2009 HŠK POSUŠJE – ŠN AS MEĐUGORJE
19:30 2010 HŠK POSUŠJE – ŠN DU TALENT DUB.

2009. i 2010. godište – SRC Kantarevac Mostar

Grupa C (Uzrast 2010. godište SRC Kantarevac Mostar)

1. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
2. UŠS FORTUNA MOSTAR
3. UNISPORT STOLAC
4. UŠS SPORT TALENT MOSTAR
5. NK BLATO ŠIROKI BRIJEG

Grupa D (Uzrast 2010. godište SRC Kantarevac Mostar)

1. NK ŠIROKI BRIJEG
2. ŠN TIKI TAKA MOSTAR
3. ŠN LIMAČI ČAPLJINA
4. SA MALI MOST MOSTAR
5. HNK BIOGRACI ŠIROKI BRIJEG

Grupa C (Uzrast 2009. godište SRC Kantarevac Mostar)

1. HŠK ZRINJSKI MOSTAR
2. FK HERCEGOVAC BILEĆA
3. UŠS FORTUNA MOSTAR
4. SA MALI MOST MOSTAR
5. NK ŠIROKI BRIJEG

Grupa D (Uzrast 2009. godište SRC Kantarevac Mostar)

1. FK VELEŽ MOSTAR
2. ŠN TIKI TAKA MOSTAR
3. HNK BRANITELJ MOSTAR
4. ŠN LIMAČI ČAPLJINA
5. HNK GRUDE

PETAK, 08.11.2019.G. TERENI – KANTAREVAC MOSTAR

Sati: UZRAST
13:00 2009 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – UŠS FORTUNA MOSTAR
13:30 2010 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – UŠS FORTUNA MOSTAR
14:00 2009 FK VELEŽ MOSTAR – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
14:30 2010 NK ŠIROKI BRIJEG – SA MALI MOST MOSTAR
15:00 2009 NK ŠIROKI BRIJEG – SA MALI MOST MOSTAR
15:30 2010 UŠS SPORT TALENT MOSTAR – UŠS FORTUNA MOSTAR
16:00 2009 ŠN LIMAČI ČAPLJINA – HNK BRANITELJ MOSTAR
16:30 2010 HNK BIOGRACI ŠIROKI BRIJEG – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
17:00 2009 UŠS FORTUNA MOSTAR – FK HERCEGOVAC BILEĆA
17:30 2010 ŠN TIKI TAKA MOSTAR – NK ŠIROKI BRIJEG
18:00 2009 ŠN TIKI TAKA MOSTAR – HNK BRANITELJ MOSTAR
18:30 2010 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – UNISPORT STOLAC
19:00 2009 FK HERCEGOVAC BILEĆA – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
19:30 2010 SA MALI MOST MOSTAR – HNK BIOGRACI ŠIROKI BRIJEG
20:00 2009 FK VELEŽ MOSTAR – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
20:30 2010 UŠS FORTUNA MOSTAR – NK BLATO ŠIROKI BRIJEG

SUBOTA, 09.11.2019.G. TERENI – KANTAREVAC MOSTAR

08:00 2009 HŠK ZRINJSKI MOSTAR – SA MALI MOST MOSTAR
08:30 2010 ŠN TIKI TAKA MOSTAR – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
09:00 2010 HNK BIOGRACI ŠIROKI BRIJEG – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
09:30 2009 HNK GRUDE – HNK BRANITELJ MOSTAR
10:00 2009 HNK GRUDE – ŠN TIKI TAKA MOSTAR
10:30 2010 UNISPORT STOLAC – UŠS SPORT TALENT MOSTAR
11:00 2009 NK ŠIROKI BRIJEG – FK HERCEGOVAC BILEĆA
11:30 2010 ŠN TIKI TAKA MOSTAR – SA MALI MOST MOSTAR
12:00 2009 SA MALI MOST MOSTAR – UŠS FORTUNA MOSTAR
12:30 2010 NK ŠIROKI BRIJEG – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
13:00 2009 ŠN TIKI TAKA MOSTAR – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
13:30 2010 UŠS FORTUNA MOSTAR – UNISPORT STOLAC
14:00 2009 NK ŠIROKI BRIJEG – UŠS FORTUNA MOSTAR
14:30 2010 SA MALI MOST MOSTAR – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
15:00 2009 HNK BRANITELJ MOSTAR – FK VELEŽ MOSTAR
15:30 2010 NK BLATO ŠIROKI BRIJEG – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
16:00 2009 FK HERCEGOVAC BILEĆA – SA MALI MOST MOSTAR
16:30 2010 NK BLATO ŠIROKI BRIJEG – UŠS SPORT TALENT MOSTAR
17:00 2009 HNK GRUDE – ŠN LIMAČI ČAPLJINA
17:30 2010 UNISPORT STOLAC – NK BLATO ŠIROKI BRIJEG
18:00 2009 NK ŠIROKI BRIJEG – HŠK ZRINJSKI MOSTAR
18:30 2010 HNK BIOGRACI ŠIROKI BRIJEG – NK ŠIROKI BRIJEG
19:00 2009 FK VELEŽ MOSTAR – HNK GRUDE
19:30 2010 UŠS SPORT TALENT MOSTAR – HŠK ZRINJSKI MOSTAR


loading...