FOTO  Iz minute u minutu HŠK Zrinjski - NK Dinamo Zagreb 0:1

Utakmica je počela. Prekrasan dan u Mostaru i svakako nogometni praznik kada gostuje Hrvatski prvak Dinamo Zagreb. Oba trenera bi na ovom susretu trebala dati priliku većem broju igrača. Na stadionu se skupilo oko 7 tisuća gledatelja, oko tisuću Ultrasa.

Sastavi timova:
HŠK Zrinjski Mostar: Hadžić, Šunjić, Selimović, Musa, Ivanković, Marković, Stojanović, Žižović, Kordić, Zadro, Aničić.

NK Dinamo Zagerb: Butina, Ibanez, Etto, Samir, Badelj, Barbarić, Slepička, Vrdoljak, Mandžukić, Carlos, Morales.

2. Minuta korner Zrinjskog izvodi Žižović, ali lopta završava kod gostujućih igrača

3. Iz jedne poluakcije Slepička se našao u zaledju. Na samom početku Dinamo kontrolira posjed lopte

7. Minuta dobra akcija Zrinjskog preko desnog krila ali braniči Dinama su na mjestu i otklanjaju opasnost ispred svog gola. Vrijedi istaći da su obe ekipe počele pripreme prije desetak dana te da su zasigurno igrači dosta umorni od bazičnih priprema

10. Minuta Zrinjski opet prijeti po desnoj strani ali šut Selimovića ide visoko preko gola

11 Minuta dobra kontra Samira koji upošljava Moralesa ali se on nije najbolje snašao u kaznenom prostoru Zrinjskog. U privih 10 minuta Slepička je dosta rastrčan.

15 Minuta bez većih promjena. Igra se prebacila na sredinu terena

16 Minuta dobra lopta Moralesa za Mandžukića no na pravom mjestu je Šunjić. Korner za Zrinjski no Samir iznosi loptu do sredine terena

17 Minuta Manžukić je nakon duela sa igračem Zrinjskog sa bolnom grimasom izašao nakratko sa terena , ali je ipak nastavio susret.

18 Minuta GOOOOOOOOOOOOOOOOL strijelac je Mandžukić

Nakon dobre akcije Morales je sjajnom loptom uposlio Mandžukića koji izbija pred gol i u maniru rasnog strijelca polu lobom zabija gol. Impresivno.

Morales je odlično raspoložen te vrijedi istaći njegovo ime u prvih 20 minuta utakmice

21. Minuta Vrdoljak je neprecizan nakon ubačaja iz kornera

23. Minuta stopostotna prilika za Stojanovića, ali Butina brani zicer

25. Minuta igrači Zrinjskog su uspostavili terensku ravnotežu

26. Minuta stopostotna prilika za Zadru ali Butina je nesavladiv

28. Minuta Dinamovi igrači su izveli dva kornera za redom, no nisu urodili plodom

29 Minuta sjajna akcija Zrinjskog, ali Markovićevom udarcu se ovaj put ispriječila vratnica. Dinamo je u tri navrata zaista imao sreće

30 Minuta Zrinjski je puno bolji protivnik nakon vodstva Dinama , još jedna prilika za Zadru ali ovaj puca preko gola.

32 Minuta bez većih dešavanja

33 Minuta dobra kontra Dinama no Mandžukić se spetljao

35 Minuta Kordić je Glavom neprecizan nakon sjajnog ubačaja Markovića sa desne strane. Gotovo je nevjerojatno koliko su igrači Zrinjskog imali prilika,a da niti jedna nije realizirana.

38 Minuta opet sjajan pokušaj loba Mandžukića, no Hadžić izbija loptu krajnjim naporom.

40 Minuta Dinamovi igrači su dobro kombinirali na sredini terena i dobro uposlili Badelja koji puca preko gola

42 Minuta sjajan šut Žižovića koji se oporavio nakon duge stanke ali je zamalo neprecizan

44 Minuta pred kraj prvog poluvremena Dinamo je bolja momčad na terenu

Kraj sadržajnog prvog poluvremena Zrinjski - Dinamo 0:1

Počelo je drugo poluvrijeme. Oba trenera su drugo poluvrijeme napravili izmjene tako da Dinamo nastupa u sljedećem sastavu:

Vidaković, Kaleljo, Kramarić, Antolić, Dodo, Kufre, Ibanez, Sivonjić, Slepička, Barbarić, Badelj

Zrinjski: Melher, Šunjić, Aničić, Zadro, Sušić, Selimović, Šarac, M. Aničić, Zovko, Slišković, Dragičević

48 Minuta zicer za Selimovića, ali je opet neprecizan i puca pored gola Vidakovića

55 Minuta bez većih promjena, igra je izgubila ritam nakon velikog broja izmjena na poluvremenu

57 minuta Skraćeni korner za Zrinjski kojeg izvodi Sušić ali Aničić puca glavom pored gola Vidakovića

60 minuta blaga incjativa domaćina koji je bolje ušao u drugo poluvrijeme od Dinama

62 Minuta dobra solo akcija Šarca koji je pokušao uposliti Sušića no bez uspjeha

63 Minuta nekoliko loših dodavanja zaredom igrača Zrinjskog i Dinama

Vrijedi spomenuti dobro navijanje BBB-sa i Ultrasa na utakmici

65 Minuta Kramarić je pokušao solo prodorom ali bez uspjeha

66 Minuta brzonogi Dodo je pobjegao odbrani Zrinjskog ubacio u kazneni prostor no na ubačenu loptu kasni Kramarić

68 Minuta Dinamo je u posljednjih 5 minuta digao ritam igre te je bolja momčad na terenu

70 Minuta dobra dubinska lopta za Doda ali odbrambeni igrači Zrinjskog su na pravom mjestu

71 Minuta izlazi iz igre Ibanez a ulazi Šitum

72 Minuta agilni Kramarić stalno pokušava solo prodorom nakon kojeg je izborio korner. igrači Zrinjskog su se uspješno obranili i izbacili loptu na polovica gostiju

76 minuta drugo poluvrijeme zaista gledamo puno lošiju utakmicu za razliku od prvog koje je obilovalo sa mnogo prilika posebno na strani Zrinjskog

78 Minuta Kramarić je prokockao sto postotnu priliku.

Dodo će biti sigurno pravo pojačanje Dinama. Vrijedi istaći i Kramarića

81 Minuta korner za Zrinjski, izvodi ga Sušić no igrači Dinama izbacuju loptu iz svog kaznenog prostora

83 Najstariji igrač na terenu je zasigurno Kufre koji zapovjeda odbranom Dinama. Neuspješan prodor Kramarića, gol aut za Zrinjski

89 minuta Bez prilika na obje strane