FOTO  OMLADINSKA LIGA: Kadeti Zrinjskog deklasirali Velež sa 8:0, pobjeda i juniora Zrinjskog

Kadeti: ZRINJSKI - VELEŽ 8:0

Zrinjski: Vasilj, Ostojić, Tipurić, Buconjić, Ivanković, Jozić (Čilić), Odak (Ćorić), Klarić (Dragoje), Galić (Vlahić), Vranjić, Rozić (Golemac).

Velež: Dugalić, Šabanović, Šetka (Islamović), Husić, Isić Sulejman (Leto), Jazvin, Čamo (Milišić), Isić Tarik (Behram), Bašić, Bešić (Burić), Jakirović

Na pomoćnom terenu stadiona pod Bijelim brijegom, kadeti Zrinjskog odigrali su odličnu utakmicu koji su obilježili s vrhunskim pogocima. Potpuno su deklasirali Velež, ostvarivši pobjedu od čak 8:0. Trostruki strijelac bio je Marin Galić, dva gola postigao je Buconjić, dok su se u listu strijelaca upisivali i Ostojić, Klarić i Ćorić. Kadeti Zrinjskog pod vodstvom trenera Gagre trenutno su prvi sa 54 boda, slijede Široki i Kozara sa 50 ali i utakmicom manje.

Juniori: ZRINJSKI - VELEŽ 3:1

Zrinjski: Bandić, Perić, Gugić, Bojčić, Miličević, Arapović (Pehar), Vrdoljak (Čubela), Slišković, Vlaho (Ereiz), Martinović (Ostojić), Čilić.

Velež: Nezirović, Hubana (Jakupović), Pezo, Hindić (Čizmić), Čosić, Benca, Burić (Pintul), Marić, Mušić (Husić), Čemalović (Šendro), Zuhrić.

Zanimljivu utakmicu odigrali su juniori Zrinjskog i Veleža. Prvo poluvrijeme obje ekipe pogodile su okvir gola. Drugo poluvrijeme Zrinjski kreće bolje i rezultat toga su pogoci Martinovića u 56. i 72. minuti. Gosti su smanjuju preko Zuhrića u 81., da bi konačan rezultat, u posljednoj minuti postavio odlični Martinović, svojim trećim golom na utakmici.